Vyznejte se v životním pojištění

Pojistky jsou nástrojem k zabezpečení nahodilých a zpravidla nepříjemných událostí. Smrt, invalidita, trvalé následky úrazu, rakovina, infarkt a další. To všechno jsou věci, které si nikdo z nás nepřeje, ale občas se někomu přihodí. Proto jsou pojistky běžnou součástí našich výdajů. V tomto článku se dozvíte, jak mít pojistky správně nastavené – abyste neplatili zbytečně mnoho peněz pojišťovnám a aby Vám pojišťovny v případě škody zaplatily to, co budete potřebovat.

Číst dál: Vyznejte se v životním pojištění

NEŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ  = PMO… pojištění majetku a odpovědnosti .

Pojištění PMO především slouží k tomu, aby Vám pomohlo při poškození Vašeho majetku (trvale obývané budovy a domácnosti) nejrůznějšími negativními vlivy, jako jsou živelní pohromy, havárie nebo krádeže. Pojištění PMO se skládá z nabídky jednotlivých pojištění, které Vám níže ve zkratce přiblížíme. Jejich kompletní popis najdete v Pojistných podmínkách konkrétní pojišťovny. Uvádíme i příklady pojistných událostí.

Číst dál: Pojištění - majetek a odpovědnost

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

 Věděli jste, že během letních měsíců nahlásí Češi téměř 60 % všech pojistných událostí ze zahraničí? Předejděte nepříjemnostem. Léto si říká o zážitky, s kvalitním cestovním pojištěním od nás se do nich můžete vrhnout po hlavě. 

Číst dál: CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Co dělat při dopravní nehodě krok za krokem

Máme pro vás přehledný návod, jak postupovat při dopravní nehodě, když ji sami zaviníte. Nebo když někdo nabourá vás. A rady, na co si dát pozor.

Číst dál: Pojištění - auto